| madalina_4528 a întrebat:

dimineata am fost la magazin, adevarul e ca nu m-am simtit bine chiar deloc tremuram, ameteam, dar tot am mers sa il vad :X cand am intrat in magazin nu la'm vazut sad imi venea sa plang sadlaughing erau ft multi in magazin si la rand, eu nu mai puteam tremuram nu mai era mult si plangeam laughing m-am uitat in spate si la'm vazut mia zambit eu deja plangeam laughing era cald in magazin era ft multa lume mirosea naspa era cat pe ce sa cad, ma oprit un angajat cu care ma inteleg ft bine si m-a intrebat ca nu ma simt bine si ca daca vreau imi aduce un suc rece sa imi revin. a venit si el acolo langa noi 2 nu stiu ce l-a intrebat pe tipul ala... ce i-a zis ce nu i-a zis ca au plecat aman2 vreo 5 min...cand in sff am ajuns la casa de marcat era el :X acolo mai zambit asa frumos :X eu nu nici nu puteam sa ii zambescsad dupa ce ia'm platit mi-a dat sucul ala rece si mi-a zis ca nu arat bine ca sunt palida si ca totusi un zambet se poate, i-am zambit am luat sucul:X si am mers sa imi bag cumparaturile in pungabig grin a venit sa ma ajute sa le baghappy iar in locul lui a mers o tipa.la sf cand am iesit mia zis mersi pentru zambet big grin ce sa inteleg din asta?big grin eu chiar il plac ft mult

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ce ai putea sa intelegi? E un vanzator foarte dragut, care-si ia meseria in serios. Sincer cred ca te agiti prea mult dintr-o prostie. Astea-s copilarii. Nu ar trebui sa iei in seama orice lucru. happy

| vladmR a răspuns:

Cred ca si el te place, du-te si maine pe la magazin si zi-i la o fata sa ii tina locu` ca tu ai ceva treaba cu el ...si il intrebi daca are ceva sentimente fata de tine ...cred ca replica care ti-a dat-o "mersi pentru zambet" iti da de gandit

| Ranya a răspuns:

Ok. Pare ca si el te place.Dar ce e cu reactia aia "nu-l vad plang"? Calmeaza-te, incearca sa nu te mai comporti asa, ca bietul baiat se va speria si o sa se uite cu mila la tine.Respira,vorbeste cu el cand prinzi culoare la fata si propune o iesire.Dar,. foarte important, ...nu mai reactiona in halul asta, o sa creada ca daca te refuza,.o sa lesini sau o sa ai un atac de panica.Succes