| SSS28 a întrebat:

Buna dimineata. Iubitul meu mi-a marturisit ca este bisexual, dupa ce am avut o relatie de 2 ani impreuna si ca asa a fost in tot acest timp... Ce pot sa fac acum? sad ajutor va rog sad sad

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ai doua alegeri: traiesti cu el asa cum este, sau il lasi. Eu as merge pentru a doua varianta. E ca si cum ar avea pe alta, mai face sex si cu altcineva. Dar alegerea este a ta.
Te duci si iti faci si un set de analize pentru BTS si HIV, ca intre barbatii gay bolile se transmit mai usor.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Treci mai departe

| RAY a răspuns:

A fost in acest tot timp unde cu alti baieti? ce importanta are ce este din moment ce nu te inseala

| mihai69 a răspuns:

Ce ai vrea să faci? În ce sens, adică?
Oricum, bisexualitatea nu e o boală, ca să se vindece. Dacă omul ți-a fost în acest timp fidel, chiar nu văd ce relevanță are orientarea lui sexuală. Iar dacă nu ți-a fost... la fel - ce contează că te-a înșelat cu un bărbat și nu cu o fată (sau poate, și cu bărbați, și cu fete)?!?
Revenind - atât timp cât el ține la tine și ți-e fidel, chiar nu contează că vreodată în timpul vieții lui a avut relații și cu bărbați.

| neutrino a răspuns:

Poti face, cu el, la fel ce ai facut pana acum, sau nu, da cu alt baiat. Tu alegi.

| Emilian65 a răspuns:

Daca in acesti doi ani te-ai simtit bine cu el, continua relatia.

| CaSiHai a răspuns:

Cat de prosti puteti sa fiti ca sa nu iti dai seama