| ReZiSTorr a întrebat:

Buna dimineata TPU. revin iarasi cu o intrebare.Tocmai m-am despartit de prietena mea.A fost vina mea, am mers intr-o tabara si acolo m-am indragostit de o fata. Fata aceea e mai mare ca mine cu un an.A mai fost o fata si ieseam toti trei seara sa ne plimbam, sa luam un pic de aer.Era zona de munte si era foarte frumos peisajul.Cand ne-am intors la cabana, ele mi-au propus sa mergem intr-o camera unde nu era nimeni si sa dormim acolo.In urmatoarea zi, pe constiinta mea era sa-i spun prietenei mele ce am facut. Daca nu ii ziceam, nu ma simteam bine.Am stiut din start ca n-o sa mai fiu cu ea, ea suparandu-se foarte tare. Dupa ce am venit acasa m-am dus sa ma intalnesc cu ea si a zis : sti. m-ai facut sa sufar foarte mult. n-o sa mai putem sa fim impreuna... adio poti sa mergi acasa. Apoi in ziua urmatoare i-am spus ca am visat cu ea cum m-a sunat si mi-a spus : Mi-ai gresit foarte mult, te iert de tot ce mi-ai facut.Te iubesc, vreau sa ne impacam.Du-a ce i-am spus a zis : si eu am visat exact la fel.Aseara i-am spus ca mi-e dor de momentele noastre minunate. a spus ca si ei ii este foarte dor de acele momente.Ce credeti, dupa voi, ma v-a ierta?

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Se vede ca te iarta. Cred ca sunteti la incepuul relatiei sau destul de mici, daca doar ai dormit.hee hee
Acum depinde si de tine, ca la fiecare abatere oricat de mica va fi, ea isi va aminti.
Sti cum e: un fir de ata rut si innodat la lo, cand il trec printredegete, nu-i la fel ca inainte...se simte acel nod; asa si la voi; se va simti mereu ce ai facut tu.

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Te va ierta, dar nu va putea uita asta niciodata. Relatia voastra nu va mai putea fi cum a fost, si sansele ca sa dureze sunt scazute.
Stai putin, a fost sau nu a fost nimic fizic intre tine si fata aia de la cabana (prin fizic ma refer la orice, de la tinut de mana pana la sex). Si cum te-ai indragostit de fata aia, cand abia ai cunoscut-o si n-ai putut petrece mai mult de 2 saptamani impreuna?

| ReZiSTorr explică (pentru Zenithf):

Si fata aceea e din acelasi cartier cu mine si cu fosta prietena si o stiu de mult. nu n-a fost nimic fizic. nici sa ne tinem de mana

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Multumesc pentru fundita! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce ai povestit, este posibil sa ramaneti impreuna. Dar cei mai multi dintre noi nu uita si nu iarta cu adevarat niciodata. Tu nu mai ai loc nici de greseli marunte si se poate ca la orice dezacord minor sa iti scoata pe tapet ce ai facut. Eu in locul ei nu te-as ierta, nu as mai putea avea incredere. Si ar mai fi si alte aspect pe care nu am de gand sa le discut aici.

| ClaudiaJrr a răspuns:

Da te va ierta daca ce ai spus tu e adevarat