| andyutu23 a întrebat:

Buna-dimineata TPU.va rog sa ma ajutati si pe mine intr-un vis.sunt clasa a 7-a si sunt nou venit in aceasta clasa, iar o fata din clasa o iubesc foarte mult si tin la ea dar ea nu cred ca ma iubeste si nu sunt sigur. m-am pupat cu ea pe obraz dar ea sa mai pupat si cu altcineva din scoala si din clasa. iar aseara am visat ca eram in scoala si ea a venit la mine si sa sarutat cu mine si m-am pus cu ea. oricum numi aduc aminte tot visul dar sunt confuz.si vroiam sa va intreb daca o fi vreun semn sau ceva de genu.va rog ajutati-ma sunt disperat nu stiu ce sa cred. o fi o premonitie sau ceva care o sa se intample.va rog sa ma ajutati voi ce credeti? e o premonitie sau ceva de la dumnezeu, un semn? nu stiu va rog sa ma ajutati. funda pentru cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| Pisiquee a răspuns:

Visul acela e din cauza că te gândești mult la ea, și ești stresat. Mai ales că ești gelos.Încearcă să stai mai mult pe lângă ea, vezi ce-i place, dăi un mic cadou, iar apoi o întrebi dacă ar vrea să fie cu tine. Dacă îi spui din prima nu cred că va vrea, deoarece nu vă cunoașteți așa de bine. Faceți-vă puțin timp împreună. Invit-o la un film. Dacă crezi că e prea timidă să meargă singură, mai poți invita un cuplu, sau 2 prieteni (fată și băiat). Iar atunci... începe acțiunea happy.
Baftă :*:*!

1 răspuns:
| Garoafe a răspuns:

Nu cred ca ar fi o premonitie sau ceva de genul asta. In vis lucreaza subconstientu, iar despre fata incearca in realitate happy