| heartbeat99 a întrebat:

Buna dimineata. Vreau sa va cer parerea in legatura cu situatia in care ma aflu. De ieri dimineata, prietenul meu nu imi raspunde (nici la telefon, nici pe facebook). Am inteles, poate e suparat pe mine. Dar ideea este ca nici verisoarei si nici prietenului lui cel mai bun nu le raspunde. Intr-un fel imi fac griji, dar ma gandesc totusi ca poate e bine mersi si isi bate joc de noi aiurea. Chiar nu mai stiu ce sa fac/zic. Voi cum ati proceda daca ati fi in situatia mea? Multumesc.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate este si el cu cineva.

| BiuL a răspuns:

Trimite-l pe prietenul lui cel mai bun la el acasa.

| T0T a răspuns:

Așteaptă un timp și nu îți face griji. Dacă tot nu răspunde caută-l și întreabă-i părinții ce s-a întâmplat.

| Doub a răspuns:

Du-te şi caută-l.

| ywar a răspuns:

Nu ai ce sa faci! E modul lui de a protesta. Prostesc, e adevarat - dar asta inseamna ca nu merita ceva - e prea egoist. Mai stii, poate apare pe ID la Disappeared. Glumesc draguta.

| KMaddieK a răspuns:

Pai daca intra pe fb, inseamna ca-i bine. Eu zic sa iei legatura cu cineva din familia lui sa vezi ce se intampla.

| Anonima60 a răspuns:

Bună. Părerea mea este că poate vrea să vă pună la încercare ca să vadă dacă chiar vă pasă de el. sau poate că are probleme personale pe care nu vrea sa le spună de teamă. Teamă ca o să vă îndepărtaţi de el. Şansele sunt una la un milion. dar asta e părerea mea, adică dacă nu te'ar mai vrea cred că ar avea decenţa să ţi'o spună nu? Şi în plus nu doar ţie nu îţi răspunde. deci. asta e părerea mea. Succes!