| xDrLoovex98 a întrebat:

Din ianuarie pana prin martie am fost cu un baiat...m-a iubit, l-am iubit.In martie vreo saptamana nu a mai dat nici un semn nimic nu era de gasit dupa m-a cautat el si m-a rugat sa ne intalnim unde ne intalneam de obicei, am iesit si mi-a spus ca s-a culcat cu una, deci practic m-a inselat.Bine a inceput sa planga sa imi spuna ca ma iubeste si ca nu poate renunta la mine, dar va trebui sa o faca deoarece nu se va simti bine.Ne-am despartit si in luna iunie tot el m-a cautat de acea data m-aasteptat pe drumul de unde veneam de la scoala cu un buchet de flori si si-a cerut iertare pentru tot a zis ca ma iubeste si nu poate sta fara mine, ne-am impacat a decurs totul ok pana la inceputul lunii..cand m-a suparat cu o chestie si nu ma mai cautat si nici nu l-am cautat.Ieri m-a contactat pe facebook si mi-a zis ca ii este dor de mine si ca ma iubeste etc.dar fara sa vreau am intrat pe ask-ul lui si am un/o anonim/a i-a pus o intrebare gen la care din fostele s-ar reintoarce si el a spus ca la o fata pe nume Deea (numele meu fiind altul) si ma deranjat.Acum nu stiu ce sa mai cred el vrea sa ne reimpacam dar nu stiu ce sa mai fac adica na...un sfat daca se poate?

Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Tu ce vrei? un catelusi sa ai grija de el ca sa ti dea atentie?
sti cum se spune ''romanul tot roman rsmane, tiganul tot tigan e, si drogatul tot drogay va fi''

| AnemonaP a răspuns:

Buna.Este foarte greu sa te opui unor tentatii si nu prea poti avea incredere in fidelitatea trupului.Tu ce simti ca vrei sa faci? Eu as spune sa ii acorzi o sansa, poate chiar tine foarte mult la tine.Impaca-te cu el si vei vedea in relatie cum o sa fie el. succes:*

| xDrLoovex98 explică (pentru AnemonaP):

Il iubesc, deci iti dai seama ca as vrea sa ne reimpacam, dar trebuie sa mai si gandesc putin nu? laughing :*

| neutrino a răspuns:

Iarta-l draga, el te iubeste, dar nu stie ce sa faca!

| Iamnotme a răspuns:

Mda, poate că nu a vrut să îşi bată joc de tine, să îţi ceară să faceţi nebunii, aşa că a mers la alta să îşi calmeze hormonii.
Acum tu ştii dacă merită sau nu să îl ierţi happy

| xDrLoovex98 explică (pentru Iamnotme):

Ma inselat inconstient, daca intelegi ce zic straight face

| Evelinn a răspuns:

Sincera sa fiu din ce am citit reiese ca el nu stie ce vrea. De curiozitate, ce varsta are? Dar daca ai spus ca a intretinut relatii sexuale cu o fata, banuiesc ca e destul de maricel. Nu stiu ce sa spun dar parerea mea este ca nu o poti duce la nesfarsit asa, e ceva de genul : atunci cand nu mai are pe cineva alaturi se intoarce la tine spunandu-ti ca te iubeste stiind ca tu vei trece peste greselile lui.

Acum tu stii mai bine ce sa faci si ce este intre voi.Te pup xD

| xDrLoovex98 explică (pentru Evelinn):

E cu un an mai mare decat mine... faza e ca el din clasa a 7a nu a mai vorbit cu parintii lui, e independent. Si consuma si droguri, dar cat timp a stat cu mine varul lui a spus ca este schimbat si chiar nu a consumat deloc...

| xDrLoovex98 explică (pentru Evelinn):

E cu un an mai mare decat mine, 17. Nu mi-a cerut niciodata sa intretin relatii cu el...Pot spune ca e gelos, si a renuntat si la un viciu (droguri) de dragul meu, ieri mi-a spus ca se va lasa si de tigari numai sa ma impac (eu fiind alergica la fumul de tigara). Pup.

| Evelinn a răspuns (pentru xDrLoovex98):

Atunci inseamna ca ai o influenta pozitiva in viata lui, iar daca tu consideri ca merita o sansa, dai-o! Stii cum e vorba aia, daca nu risti, nu castigi.
Multa bafta! :*