| Puffulets ♥ a întrebat:

Din nou am o problema legata de prietenul meu. Pai din pacate suntem din orase diferite [52 km distanta]. In ultima vreme parca nu mai e ca la inceput. I-am facut pe plac dar degeaba. vad ca tot mai aiurea a devenit relatia noastra. S-a intamplat cica sa ramanem amandoi fara minute pe telefon. M-a sunat odata de pe alt numar. L-am sunat si eu de pe alt numar a unei prietene dar facand-o mai des ca el. Pentru ca mie chiar imi pasa de el. Azi nu am stiut absolut nimic de el. L-am pus pe un prieten de-alui sa-l sune sa vada unde e si ce face. Cica o zis sa-mi transmita ca e cu prietenii in oras, joaca poker si ca ma iubeste. Ok am inteles. Dupa ceva timp l-am vazut pe messenger. L-am intrebat " tu nu sti sa intri pe mine?" dupa care a raspuns dupa 4 ore cu " ce faci?:*:*" spunandu-i "ce pot sa fac cand nu stiu nimic de tine? " Si asa. apoi dupa ceva timp i-am spus ca am o problema de sanatate, cea cu rinichii. Am vazut ca nu raspunde i-am scris "na bine vad ca nu te intereseaza. hai ca te las ceau". Mi-a raspuns dupa jumatate de ora cu " daca tu asa vrei bine. ceau" Si mai multe. Acum am vazut ca a schimbat poza cu noi doi de la avatar. Nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac sa fie bine pentru amandoi. Imi este foarte greu. Si lui nu-i pasa...Il iubesc prea mult, nu pot sa-l las sad Dati-mi va rog niste sfaturi. Dau funda

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Draga @pufulet sincer sa-ti spun, trebuie sa te dezamagesc, pentru ca relatia voastra nu are viitor. Motivul principal este distanta, al doilea este dorinta lui (absolut lipeseste), si sunt inca multe si multe. Hai sa ne gandim logic, si sa gandim drept, lui ii este in cot de tine, dar tu de natura ta esti mai sensibila si el se bucura cu slabiciunea ta. Cel mai bine este sa-l uiti, sau cel putin sa nu te distrugi singura pe tine, ai sa vezi ca timpul o sa-ti lecuiasca toata ranile, tine capu' sus, si bafta.

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Vai c nenorocit.Ma fata nu iti e de ajuns cu indiferenta lui? ce vrei sa te distruga complet
lasa-l naibii ca nu merita nimic

| Axel_9404 a răspuns:

Eu zic sa zici pastongue is multi baieti okhappy nu trebuie sa ramai pe lochappy nu sta dupa toti fraierii:* bafta

| denisa0906 a răspuns:

Niciun ratat nu merita asta. lasa`l in pace. fi serioasa e greu acum da e mai bine p viitor. si daca tinea la tine te cauta nu crezi?