| keybyeTeQuila a întrebat:

Buna din nou e ceva rau sa fiu cu un baiat dar totusi sa ma gindesc mereu la fostul? mentionez fostul a fost prima iubire, primul sarut.de ce nu mi-l pot scoate din minte? ne-am despartit din cauza parintilor dar si el ma cauta si ma vrea inapoi dar totusi are iubita ce sa fac ca nu mi-l pot scoate din inima

4 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

E greu, dar poate ar trebui sa vorbiti si sa vedeti daca va puteti impaca. Daca nu se poate cel mai bine ar fi sa lasati timpul sa decida si sa nu va mai cautati nici pe net sau la telefon.Si oricum prima iubire nu poti sa o uitihappy

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu se poate. Nu numai prima, dar nici-o iubire nu se poate uita. Fac parte din viata ta, din trecutul tau si te bucuri de amintirile frumoase. Partile mai putin frumoase te ajuta si ele sa nu mai gresesti.

| dididedediu a răspuns:

Primul sarut nu o sa-l uiti niciodata..incearca sa te obisnuiesti..stiu ca el a fost primul si ca nu este la fel.dar trebuie sa te impaci cu gandul ca asta este viata..asa este la toate fetele..primul sarut si primul prieten nu se uita niciodata..trebuie sa te obisnuiesti

| roxamd a răspuns:

Buna,nici eu nu stiu un raspuns concret la aceasta intrebare, si eu sunt casatorita de 5 ani si tot ma mai gandesc la prima mea iubire, deci concluzie prima iubire nu se uita niciodata