| Markus_4003 a întrebat:

Buna dragi prieteni am o intrebare dar tot o data si o rugaminte ajutati-ma va rog, sa va lamuresc istoria in citeva cuvinte eu cu prietena mea ne mai certam cite o data si chiar astazi ne-am certat dar de la ce? sa va zic de la o nimica toata dar am inteles multe ea s-a suparat ca eu nu am apucato de mina la cafenea cind era prietenul nostru cu noi dar eu in timpul acesta am asteptat si eu ca sa vad daca ar sa ma apuce si ea e si normal ca pina la urma am apucat o eu dar m-am suparat (ca oricare) am vb cu ea de ce nu ma apucat de mina ea a zis ca ma asteptat si ea ca sa o apuc eu dar eu una nu intelegem pina la urma ea mia explicat ca nu ma apuca, nu ma saruta in public sau numa cuprinde ca crede ca daca ar sa faca asa ceva eu am sa-mi schimb comportamentul si in ca sa nu mai cred ca ea imbla dupa mine dar apare intrebarea principala ce crede ea dara daca eu fac toate acestea o cuprind o sarut etc. se primeste ca eu imblu dupa ea. Ce credeti voi ce opinii aveti, ce ma sfatuiti ca sa fac ca vreau sa vad si eu ceva de la dinsa ajutati-ma plzzzz

3 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

E normal sa se compoarte asa, baiatul trebuie sa actioneze primul la toate, in locul ei as fi facut la felhappy fii un pic mai indraznet si apuco u primul de mina, sarut-o primul, ea nu face chestiile astea la inceput dar peste o vreme o sa se obisnuiasca si deja o sa actioneze si ea prima.
Sau ar fi bine sa vorbiti si sa intelegi ca nu conteaza cine primul face pasul trebuie ambii sa actionati, sa va iubiti si sa va comportati ca un cuplu adevarat.Succes happy

| deea40 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar intr-un fel are dreptate uh esti baiat uh trebuie sa faci primul pasa. dar dupa un timp se va obisnui sa faca si ea acest lucru. sau daca nu iti convine ai putea sa i spui ca ar trebui sa faca si ea chestile astea nu nuami tu. si vei ce reactzie are... dar nah mai lasa si uh de la tine si o sa lase si ea de la ea dupa ce va vedea ca lasi si uh

| mihai_2762 a răspuns:

Salut!

Intr-o relatie mai trebuie sa lasi si de la tine in cazul chestiilor astora micute nu ai ce sa faci trebuie sa aveti incredere unul in celalalt si mai ales sa va respectati unul pe celalalt.

Bafta!