| Markus_4003 a întrebat:

Buna dragi rieteni am o intrebare dar tot o data si o rugaminte am o mica problema si nusti ce sa fac in curind va fi ziua prietenii mele care implineste 18 ani si noi ne intalnim de 7 luni si as dori ca sa-mi dati niste idei ce cadou de ziua ei de nastere sa-i iau vreau ecva foarte super si foartre tare plzzz ajutor ce idee aveti sau ceva ce ati facut. Dau FUNDITA pentru cel mai bun rs

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vad ca ti-a dat clau multe ideei, as adauga numai sa nu uiti florile, ce flori ii plac ei.

| Floreenofficial a răspuns:

Du-te la un supermarket/un magzin de cadouri si vezi ce gasesti fiindca noi nu avem de unde sa stim ce ii place. poti sa o si intrebi cam ce fel de cadou i-ar placea. happy
succes!

| claudiea79 a răspuns:

Cumpara o rochie rosie sau un inel cu o inimioara. mergi cu ea la concertul trupei favorite. daca nu poti i-ai un cd sau o carte. un animalut de plus ceva sa ii ramina amintire.mergi cu ea la film. sau in cismigiu sau prin gradina botanica este super acolo...sau la o pizza daca stii sa faci tu acasa poti sa o inviti la cina romantica.

| alexandrucr a răspuns:

Am inteles de la puya ca ar vrea gang bang nu tort

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un inel frumos. O inimioara rosi in care scrie "i love you". Ii mai poti lua un telefon. O rochita. Un animalut ceva daca ii plac. Un ursulet de plus. etc.succes si la multi ani prietenei tale.