| girlemita243 a întrebat:

dragii mei!
un barbat de 38 de ani poate iubi o fata de 19 ani? este o problema pentru barbati diferenta de varsta? sau o considera un atuu?

19 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Se considera pedofilie.

| girlemita243 explică (pentru ZEU93):

De ce daca e majora?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ZEU93):

Daca nu cunosti sensul unui cuvant evita sa-l folosesti. Fata care a pus intrebarea este MAJORA. Conform DEX-ului : PEDOFILÍE, pedofilii, s. f. (Med.) Atracție sexuală față de copii (indiferent de sexul lor). – Din fr. pédophilie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Isi poate satisface diferite pofte cu ea... cat despre iubit sa fim realisti

| corbulalbrosu a răspuns (pentru suntserios):

Poftim? Eu personal cunosc 2 familii cu aceasta diferenta de varsta, cu o viata de familie absolut normala cu copii. Si cate asemenea cazuri or mai fi? Raspunsul este valabil si pentru neutrino.

| neutrino a răspuns:

Orice barbat matur isi doreste sa mai "iubeasca", macar o data, o fata tanara, majora! Reciproca insa nu este adevarata.

Răspuns utilizator avertizat
| peperonies a răspuns:

Statistic improbabil.

| girlemita243 explică (pentru peperonies):

Detaliaza putin, te rog happy

| peperonies a răspuns (pentru girlemita243):

Sansele ca sa fie indragostit sunt mult mult mai mici ca alea sa vrea doar sa te ****.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monica! Unde e Monica? Sa o intrebam pe Monica ca ea statea la bosorogi cu bani si isi punea saci pe dibla crezand ca sunt caciuli. Ce proasta e Monica, pe unde o umba? Bine, de la posta derbedeilor sa ajungi la aburit milionari nu e chiar un pas mic, jumatate din fetele din tara asta si-ar da o mana sa fie in locul ei.

| CristinaSNC a răspuns:

Ar putea sa fie tacsu'... Hai sa fim realisti! Sa zicem ca o iubeste, ea il iubeste ok, lasand diferenta de o parte.
Dar oricum relatia nu ar merge, cand ala o sa aiba vreo 60 si ceva de ani nu o sa mai poate ca in tinerete, sa fim seriosi laughing. Si frumos fata o sa il lase si o sa se duca la unul mai capabil laughing. Sa fim seriosi o relatie se bazeaza si pe actele sexuale. Mai devreme sau mai tarziu se despart!
Daca esti in situatia asta eu zic sa fi o fata cu cap si sa il lasi sa isi gaseasca una de varsta lui si tu sa iti iei unul tanar de varsta ta, e mult mai binewinking!

| Kenya a răspuns:

Ca e tanara o considera un atuu.dar pentru ea nu va fi.

| justadream94 a răspuns:

Pentru el nu e o problema.ii place ca mna. corp tanar ferm.

cam nasol de tine nu cred ca e o iubire asa cum trebuie sa fie..sunt sigur ca se merge mai mult pe placere din partea lui..si tu probabil ai gasit maturitate la el si na poate stabilitate

| Kyda12374 a răspuns:

De ce nu? Daca tu esti fata si daca ii iubesti cu adevarat si daca si el te iubeste de ce sa nu se poata?! Insa ar fi bine sa ii cunosti inainte sa te arunci in bratele lui, nu sti niciodata ce este in mintea unui barbat cu adevarat
Succeslaughing))!

| donRiina a răspuns:

Da, este posibil, dar mai este si posibil ca femeia potrivita pentru el sa nu se fi nascut inca.