| princesyta a întrebat:

dupa ce nasti ti se mai micsoreaza sanii? sau raman tot asa?

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dupa ce nasti sanii vor fi mai mariti, pentru ca alaptezi, dupa ce alaptezi, s-ar putea sa se micsoreze putin...

| SweetCandy a răspuns:

Eu stiu ca se mareschappy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

La unele persoane li se maresc sanii la altele lii se micesc depinde de organismul fiecareia cum se zice si daca iti incepi viata sexuala mi se maresc sanii etc depinde de organismul fiecareia

| danutza a răspuns:

Nu din contra smug

| yoannah a răspuns:

Dupa ce nasti, daca ai lapte, ti se maresc saniilaughing
cel putin eu asa stiubig grinbig grinbig grin
Byye!

| MisterSteeck a răspuns:

eu zic ca se dubleaza!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai micsoreaza, asta si fiindca mai slabesti din cauza alaptarii. dar mai ramane ceva fata de inainte de nastere. dar fii linistita. daca sunt mici cand vei avea 3o-40 de ani o sa ai sani de invidiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pe perioada sarcinii și alăptării, sânii sunt mult mai voluminoși și dureroși, deoarece canalele galactofore sunt pline de lapte.
După aceste două etape, sânii revin la forma de dinainte de sarcină și alăptare.
Pa, pa.