| anonim_4396 a întrebat:

Buna:*. Dupa cum stiti se aproprie Sfantul Valentin:X.Si as vrea sa ma ajutati si pe mine cu o mica problema:d.Nu stiu ce cadou sa-i fac iubitului meu. Vr-o >sugestie:-s.Mersibig grin

Răspuns Câştigător
| urban a răspuns:

Si eu am aceeiasi problema pentru iubita mea deci dac esti draguta tu imi spui ce ai vrea sa primesti si eu iti spun ce mi as dori sa primesc si ne ajutam unul pe celalalt e cel mai simplu te inteleg perfect cume sa nu ai idei. un sfat: fi cat mai originala si nu neaparat conteaza valoarea ci modul si motivul pentru care daruiesti ceva. succes

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732 Vezi ca daca vrei sa comanzi ceva on line trebuie sa te grabesti, altfel ajunge de Dragobete nu de Sf.Valentin.

| EXtreM a răspuns:

Bratsara de argint sau aur, un inel, dar cel mai placut este o foto cu voi impreuna intr-o rama superba :* cu placere