| madalina_4528 a întrebat:

Buna dupa cum v-am povestit incerc sa ma impac cu fostul iubit (ne-am certat din vina mea) aseara am obervat ca nu mi-a dat ignore de pe mess si am intrat pe el am incercat sa ma impac cu el dar el zicea ca nu nu si nu, la sf mia sc ca : i-am facut mult rau si ca e o decizie ft grea pentru el ce sa ii spun sa il atinga sa il doara sa isi dea seama ca il iubesc sau ma rog eu chiar vreau sa fiu cu baiatul acesta eu am 16 ani sunt in Suedia iar el e Syria are 24 de ani big grin

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai si cum va vedeti daca tu esti in suedia si el in syria? Cand va vedeti? cum? sau aveti o relatie decat pe mess si atat?straight face

| Gdeni a răspuns:

Pai poate si din cauza distantei nu vrea sa se impace cu tine, sau poate ca are pe alta si nu vrea sa iti zica, sau poate ia greseala ta ca pe un scut(poate si el a facut acelasi lucru si se ascunde) sau e diferenta de varsta si el e mai matur ca tine are alte motive, poate vrea pe cineva mai matur. incearca sa ii ceri scuze si sa te ti de capul lui pana ii aflii adevaratele motive.

| madalina_4528 explică:

Deci nu m-am exprimat corect scuze eu sunt in Suedia la fel si el.doar ca el e din Syria dar e aici in Suedia