| Denii_Iuliana_1999 a întrebat:

După o partida de sex am observat niște pete roșii pe lenjerie, dar perioada menstruației se terminase cu câteva zile înainte. Ce înseamnă asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sangerarile dupa sex nu sunt sanatoase, mergi la un medic si investigati cauza!

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

FUgi la medic si intreaba. Pot fi multiple cauze.

| Mussette a răspuns:

Posibil ai vreo rana si nu ai simtit. Cel mai bine ar fi sa mergi la medic sa vezi despre ce e vorba.

| Rin6 a răspuns:

Probabil ca ti s-a rupt ata...da, e ceva....cauta pe net daca nu stii ce in seamna

| Mussette a răspuns (pentru Rin6):

"Ata " se rupe la baieti, iar baietii nu au menstruatie, dupa cum a povestit mai sus. Mai documenteaza-te inainte de a da un raspuns.