| JQ22 a întrebat:

E cam jenant, dar...: sunt baiat virgin, cum ma masturbez fara a ma dezvirgina? Daca frec sus jos, mi se rupe ata...

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sus pe bloc jos la parter? sau cumlaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana nu intra maimutoiul in scorbura tot virgin esti

| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvirginarea ta se va produce DOAR in momentul in care vei intretine primul tau act sexual real, adica in momentul in care penisul tau va penetra/intra in vaginul unei femei. Prin masturbare nu iti poti pierde virginitate deoarece aceasta nu consta in ruperea sau nu a frenului (atei), asa cum stii tu gresit/eronat. Iar pentru stiinta ta afla ca acea "ata" nu se rupe decat in conditii extreme, si din acest motiv 8 sau 9 din 10 barbati activi sexual mor cu frenul intreg sau probabil putin alungit. deci poti sa tii-o freci cat doresti si fara nicio teama. Sa ai spor in activitate.happy

| mihai69 a răspuns:

„Ața" poți s-o rupi (deși NU e recomandabil) oricum - tot virgin rămâi până ai primul contact (homo)sexual.
Iar ca metode de masturbare poți să descoperi și singur o grămadă. Totul e să folosești suficient lubrifiant pentru o experiență mai plăcută și să ai destule șervețele la îndemână.
Evident, nu uita să încui bine ușa înainte și să te speli temeinic pe mâini și pe organ, după.

| Emilian65 a răspuns:

Dezvirginarea se poate face numai in urma unui contact sexual mormal cu o fata.

| Xelon a răspuns:

Nu ai nici o șansa oricât de mult ti-o freci.

| doctorul71 a răspuns:

Deci:
1. Aduci penisul in stare de erectie
2.Il pozitionezi in cantul usii de la camera.
3. Inchizi usa peste penis.
4. Suni la salvare(112) si le spui ce ai facut.
Pana vine salvarea repeti pasii 2 si 3

| ZebraGalbena a răspuns:

E aproape imposibil sa ti se rupa ata cand te masturbezi. Funda pls

| cuntchaser a răspuns:

Ma masturbez de la varsta de 11 ani si am avut o groaza de contacte sexuale cu femei diferite, iar ata este neatinsa. Nu cred ca ti-ai putea rupe ata cand te masturbezi, este o sansa foarte mica.