| Melonnn a întrebat:

E normal sa-i cer iubitului meu bani de un test de sarcina, e independent financiar, eu nu.
Deci, e ok? Sau as parea materialista.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Este foarte ok. Nu este ok faptul ca nu s-a oferit el, asa cum s-a oferit la sex.

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Este de datoria lui...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este foarte NORMAL deoarece, un eventual bebe nu-l faci singură, ci cu iubitul happy
NU are nici o legătură cu independenţa financiară sau cu materialismul - ci, este o dovadă de RESPONSABILITATE/implicare!

Toate cele bune.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa-i ceri bani pentru testul de sarcina, jubitului tau, pentru ca si el a participat la desfasurarea actului sexual.

| e1xtz a răspuns:

Pai daca este iubitul cu care iti este frica ca ai ramas insarcinata, care in prima faza nu a cumparat prezervative...da, e normal

| PrettyLiar94 a răspuns:

Da, e normal!