| ImCalledLamă a întrebat:

E urgent. Nu mai pot, tusesc incontinuu, incontinuu de o ora si jumatate chiar doua. Si am si o tuse foarte urata, un huruit si vine cam de la baza gatului, nu stiu cum sa spun. Se aude foarte tare si urat. Am luat miere, pastila naturista de gat, am mancat gref si nimic. Am si un fel de mancarime in gat care ma determina sa tusesc. Am fost la doctor si a zis ca nu am nimic. Ajutorr crying((((((((( ce sa fac?

Am mai pus intrebarea aceasta la categoria buna dar nimeni nu a raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Si de ce ai postat la rubrica asta? Te-ai ales cu tusea in urma unui oral, sau care e legatura?

| ImCalledLamă explică (pentru SkyPilot):

Nu ai vazut partea cu "Am mai pus intrebarea aceasta la categoria buna dar nimeni nu a raspuns."? Si cum toti se uita pe categoria asta, incerc si aici. Daca ai un sfat e bine venit, daca nu, abtine-te.

| SkyPilot a răspuns (pentru ImCalledLamă):

De ce nu te-ai abtine tu sa postezi la o categorie aiurea? Categoriile au si ele un scop, care cu putin bun simt ar putea fi respectat.

| DrLolo a răspuns:

Manca stixuri si pâine uscata