| Eu271 a întrebat:

Buna,este urgent pentru ca sunt tare panicat.
Iubita mea era excitata si avea lichid si eu am pus prezervativ pe penis si dupa ea s-a frecat de penisul meu. Poate ramane gravida daca s-a frecat de penisul meu care avea prezervativ?

Răspuns Câştigător
| vasile2222 a răspuns:

Daca aveai prezervativ - nu, nu poate.

6 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Doar incearca sa gandesti si tu putin. Cum crezi ca asa ceva ar putea sa fie posibil?

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Goete a răspuns:

Poate ramane gravida daca s-a frecat de penisul tau cu prezervativ, daca inainte (sau dupa) si-a frecat unul penisul inauntrul vaginului ei, fara prezervativ

| Crackman a răspuns:

Nu

| PuținConteazăNumele a răspuns:

A rămas clar gravidă, spermatozoizii au trecut și de prezervativ, nu au mai ținut cont de el.
Și unii consideră că nu avem nevoie de educație sexuală în școli.

| Admiraljoker a răspuns:

Gravidă rămâne doar dacă te ai lasăt în ea fară protectie, dar cu prezervativ în nici un caz asa că stai linistit