| stefan1995 a întrebat:

Buna sad eu a 10-a ea a 9-a a venit acum la scoala mea. un coleg de`a meu s`a indragostit de ea! si din vorba in vorba cu ea si eu straight face, nu stiu ce sa cred intra in vorba cu mine la scoala.ieri a venit si ma imbratisat pe la spate azi mi-a zis colegul meu ca ea se plangea ca un baiat la care crede ca tine la el nu prea o baga in seama oare e vb despre mine sau alt baiat? :-s pe mess eu intru in vorba cu ea iar atunci nu ne mai oprim din vorbit! nu stiu ce sa fac :-

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Cred ca te place.Am inteles ca si tu o placi.Ar trebui sa o intrebi daca te place in asa fel inkt sa fii sigur de sentimentele ei si de acolocred ca va descurcati.pare o fata de treaba.baftaaa!winking:pbye bye

| d33utza003 a răspuns:

Inseamna ca ii place de tinehappy ia-o tu pana nu ti-o fura altuhappy