| fana1fp a întrebat:

Eu am o problema veche.Eu ma indragostesc de barbati mult mai invarsta decat mine.Dar acum chiar ca e grav.Mam indragostit de profu de educatie fizica.A m crezut ca o sa-mi treaca, dar il plac de 2 ani de zile.Si el imi arunca unele priviri si ma atinge in unele locuri "fara sa vrea" cand imi arata un exercitiu.Ce as putea face, toata noaptea ma gandesc la el.Relatia noastra este aproape imposibila el fiind profesor si eu eleva lui s apoi diferenta de varsta.El are 35 si eu 16. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Lasă-l în pace. Poate se intre la pușcărie din cauza asta.
În plus, dacă este căsătorit, relația voastră îi va distruge familia. Gândește-te la asta.
Peste vreo 2 ani, însă, dacă nu e căsătorit și e liber, poți avea o relație cu el.
Mult noroc.

| darrio2007 a răspuns:

Este doar o atractie fizica.La 16 ani inca nu stii ce inseamna dragostea.Nu esti prima care este indragostita de profu` de sport.Copii fara minte!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Peste 2 ani iti trece. Te vei indragosti de altul. Macar nu-l baga pe asta la puscarie.

| neutrino a răspuns:

Mai rabda si tu asa, atinsa, doi ani de zile. Dupa aceea, aveti voie!

| kar1GaNNN a răspuns:

In 2 ani de zile iti va trece sta linistita.

| FrumoasaTa a răspuns:

Gaseste unul mai tanar. Daca profu tau e casatorit ii vei distruge familia, dar daca nu- il bagi la puscarie. Gandeste-te bine! Bafta!

| Valentino46Rossi a răspuns:

Cunoaste un alt baiat.Si sa astepti inca 3 ani sa fie mai normal, cum s-ar uita colegii? "uite-o ba si pe asta.E cu profu' cand eu eram innebunit dupa ea". Intelegi?

| nicol23 a răspuns:

Incearca sa iti faci un iubit si poate asa te vei indragosti de el si il uiti pe profesorul tau.chiar daca te priveste intr-un anume fel, nu stii care sunt intentiile lui.gandeste-te ca poate avea probleme din cauza ta si relatia voastra oricum n-ar avea niciun viitor deoarece tu esti mult prea mica (nu ca ar fi asta singurul motiv). ai grija