| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietena mea ne-am jucat putin, acum 2 zile! Ea avea o bluza mai lunga cu dresuri si eu pantaloni, nu blugi...un alt material! Ne-am jucat imbracati asa cum erau ..Am ejaculat si eu m-am udat. nu am observat, apoi am vazut ca mi s-au udat pantalonii destul de mult si era si ea putin uda, nu stiu daca de la mine sau de la ea! Deci eu aveam chilot si pantaloni, ea chilot si dresuri mai subtiri.e posibil sa fi ramas insarcinata? Avand in vedere ca era in dresuri? Va rog un raspuns... Am nevoie! Multumesc mult!

10 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Nu a ramas, ca nu ti s-au teleportat spermatozoizii pana in chilotii ei.

| unknownn a răspuns:

straight face straight face straight face straight face
Spune-mi te rog ca intrebarea e pusa la misto!
Tu esti in stare sa faci laba,te stergi cu un prosop pe care-l dai la spalat, maicata cand se duce sa-l spele il ia in mana, se ia sperma de pe el, seara se freaca cu degitili, si dupa aia vii tu pe TPU sa zici daca ramane maicata insarcinata straight face
Pe bune?

| adrykiba a răspuns:

Sigur nu, o fata ramane insarcinata numa daca sperma este introdusa inauntru, daca ii numa la suprafata nu exista nici o sansa sa ramana insarcinata.

| Azµre a răspuns:

Proști sunteți să mor eu...

| AndyLavy a răspuns:

Cu siguranta nu. chiar daca i-a ajuns pe dresuri nu este nicio problema. ar fi trebuit sa ii ajunga in vagin, ceea ce nu are cum sa se intample.

Răspuns utilizator avertizat
| Nelamuritul a răspuns:

Ceai ma, nu cacao ca-i mai buna, stai calm nu-i nici o probleme.

| alinionutz670 a răspuns:

In mod normal nu dar depinde cat de mult lichid spermaic i-a ajuns ei dupa chilotei?

| ADYTZA2000love a răspuns:

De ce nu vorbiti asta cu parintii vostrii?