| wtfucker a întrebat:

Buna,eu sunt Chris si am o problema.Acum o saptamana a venit la mine acasa iubita mea. Dupa un timp,am mers sa facem un dus impreuna.Ea mi-a spus mai demult ca e virgina,dar nu stiu sigur. Nu spun ca a facut neaparat sex, dar banuiesc putin.Atunci cand am mers la dus si ne- am dezbracat, a inceput sa ma sarute in zonele intime.De obicei fetele virgine sunt speriate sau timide cand vad un baiat gol.Credeti ca este sau nu?

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Te-o mintit, la cum o descri sigur o are cat o galeata

| Emilian65 a răspuns:

Sunt de acord cu tine, ca fetele virgine sunt mai timide atunci cand vad un baiat la costumul lui Adam. Dar sunt si fete virgine, in adevaratul sens al cuvantului, dar care au facut sex oral de mai multe ori cu un baiat sau mai multi baieti. Deci, daca ea nu s-a speriat cand te-a vazut gol, inseamna ca ea a practicat sexul oral cu diversi baieti.

| SkyPilot a răspuns:

Poate fi virgina dar sa fi avut alt gen de experiente.
Unele fete sunt foarte pasionale de la inceput chiar daca nu au nici un fel de experienta anterioara.
Cel mai bine ar fi sa lasi banuielile astea si sa accepti fata din toata inima. Lucrul important este ca este cu tine si se poarta foarte bine.

| Felys a răspuns:

O fata virgina nu ar fi intrat la dus cu un barbat, cu atat mai mult sa il mai si sarute in zona intima, cu siguranta stia ce face si la ce se expune

| KMaddieK a răspuns:

Nu exista 2 reactii la fel in acelasi moment la persoane diferita. Poate e indrazneata, iti vei da seama daca e in momentul in care faceti sex. Daca e virgina nu va stii exact ce anume sa faca, va fi stangace, nu va merge din prima, o va durea, iar sursa sigura e cand i se rupe himenul. Daca nu e virgina va stii exact ce sa fac, ba chiar iti va da sfaturi.

| piticelm a răspuns:

Cu siguranta nu este.Ar fi fost timida, poate te-ar fi sarutat pe tine, nu zonele tale intime laughing

| neaivan a răspuns:

Mai,puta spalata e ca si noua. sa lasi fata incontinuare sa faca treaba... cu oralu

| Ali18sa a răspuns:

Nu ai deunde sa stii! Poate vrea sa para mai indrazneata in fata ta de frica sa nu iti lase o parere proasta. Exista si posibilitatea sa nu fie si sa te fi pacalit.Deci pana nu o sa vezi tu daca a fost sau nu noi nu te putem ajuta decat cu o parere. Succes in relatia ta!