| Iustiina a întrebat:

Eu sunt cu un baiat dar nu prea vorbim.
Am mai fost o data cu el dar ne-am despartit din cauza unor probleme cu parintii. Acum mi-a spus ca ii pare rau si m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si eu, inca iubindu-l, am spus ca da.
Acum nu se mai comporta ca atunci, adica acum imi raspunde la mesaje si imi pune " :*" sau chestii de genul. Atunci nu facea asa. Dar, acum el nu imi da mesaj pana nu ii dau eu, si cand ii dau, vorbim putin si imi zice : hai ca mai vorbim:* te pup" sau nu mai raspunde sad. Unor prieteni le-a spus ca el chiar tine la mine si vrea sa fim impreuna. Dar nu stiu ce sa cred..Nu stiu cum sa il intreb ce vrea, pentru ca ma tem ca intrebarea mea il poate influenta, sau ca il stresez straight face...P.S. nu suntem din acelasi oras, suntem la 15 km distanta si ne vedem o data sau de 2 ori pe saptama, dar zicea ca nu il deranjeaza.straight face

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Am luat nota de ceea ce ai spus: esti cu un baiat cu, care nu esti.

| Azµre a răspuns:

Ce să zic, frumoase relațiile astea la distanță (ironic)!

| zurick a răspuns:

Cred ca nu vrea sa mai aveti probleme cu parintii si sa va despartiti, ceia ce inseamna ca te iubeste.Deci vorbeste cu el si cred ca ar fi bine daca ati vorbi si cu parintii.Bafta!