| Pişcoţel_8877 a întrebat:

Buna!
Eu sunt whistling
indragostita de un baiat de 2 ani...
El a avut multe prietene.
Nu stiu daca este indragostit de mine thinking
Momentan el are iubita.
Si sora mea nu ma lasa sa imi fac iubit de pe acum.
Sunt indragostita de el si.
Vorbesc cu el. Dar el nu prea ma baga in seama
Vreau sa zic.
Se comporta cu indiferenta.
Ajutor! 1
Cum il fac sa se indragosteasca de mine.
Mentionez, avem aceeasi varsta!

Răspuns Câştigător
| dya_7401 a răspuns:

Pai de ce sora ta nu te lasa sa iti faci un iubit? este mai mare decat tine sau ce? in legatura cu dragostea pai daca el te ignora inseamna ca te place dar daca ma insel tu ar trebui sa il ignorii si tu si sa fii mai deosebita de celelalte fete adica sa te comportii civilizat cu cei din jur sa nu folosesti un limbaj vulgar, sa nu te comportii baieteste in general ca in ziua de azi toate fetele parca nu mai sunt fete acum sau convertit sunt baietii.Si daca nici asta nu fuctioneaza (ceea ce nu cred)incerca sai atragi atentia impidicandute de el, daca practica vreun sport de exemplu baschet incearca sal invingi si sa fii intotdeauna in preajma lui, si cand va fi in sfarsit atras de tine incearca sal ignori si uh doar cateva zile nu prea mult ca in felul asta o sa fie si mai atras de tine vreau as spun indragotit nebuneste! sper ca tiamfost de ajutor si mult success cu iubirea taa!

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu e indragostit de tine din moment ce are deja o relatie si ii esti indiferenta!

Te-ai gandit ca poate el e doar o obsesie pentru tine? Faptul ca visezi la el non-stop desi nu il cunosti in profunzime si nu ai cum sa-l iubesti cu adevarat?

Treci la urmatorul... unul care sa tina la tine!

| Ririru a răspuns:

Intai vezi ce simte pentru IUBITA lui. Daca nu tine la ea, si nu este o relatie serioasa poti incerca sa-l cuceresti.

Daca este o relatie serioasa si tine la ea, nu te baga. Nici tie nu ti-ar place.

Poate te ajuta asta :
http://www.mayra.ro/relatii/in-doi/cucereste-l-fara-mila

http://www.coolgirl.ro/......_umor.html

http://www.eva.ro/......-2206.html

Incearca sa te imprietenesti mai mult cu el, sa-i fi alaturi, sa fi glumeata, sa arati mereu bine. Chestii d`astea.

| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

In primul rand nu trebuie sa faci ce iti zice sora ta, cel putin nu in legatura cu subiectul "iubit"... te poti ascunde si poti avea o relatei pe ascuns pe acre sora at sa no stie!
SFATURI PENTRU A CUCERI UN BAIAT:

Poarta-te matur si imbracate hot si sexy.

Stai pe langa el si vorbeste cu pr ta lucruri amuzante pentru a observa ca ai simtul umorului in acelasi timp sal ignori

Nu-l sufoca cu atentia si lasa-l sa te observe fara sa intervi uh in inceperea unei comunicari

Poarta parfumul tau preferat, fa-ti paraul in fiecare zi diferit pentru al surprinde. aratati frumusetea si ai grija de tine!

Succes. fundA>?

| Xlove64 a răspuns:

Poi incearca sa,, te dai bine pe langa el,, sa-l ajuti cand are nev...sa fi mai dragutzxa cu el.
Cv de genu sa te observe'
Sau incearca sa-i areti ca`ti place de el intr-un mod mai suptil whistling

| Spanac a răspuns:

Ai 2 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce stil are...