| Drachescu1 a întrebat:

Fac de ceva timp sport si am inceput sa slabesc(nu ca aveam nevoie)m-am apucat de sport pentru ca voiam sa am un fund mai bombat..Acum intrebarea mea este :Ce sa fac pentru ca eu nu vreau sa slabesc, ci sa am o musculatura mai dezvoltata, adica un fund mai mare... rolling on the floorFunda.:3 P.S. Daca nu v'ati dat seama sunt fata.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mananca mai multi carbohidrati.

| Mussette a răspuns:

Am auzit ca dansul la bara face fundul bombat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai de unde, nu slabesti mult. Ocupa-te nu numai de fund ci si de abdomen, ca acolo apar problemele cand inaintezi in varsta.
Cum nu spui ce sport faci, nu ne putem face o idee. Pentru fund sunt bune exercitiile gen urcat scari.

| unknøwn a răspuns:

Mananci. Destule calorii pe zi incat sa te mentii.

| cristi62 a răspuns:

Buna! Nu, credeam ca baietii vor sa aiba fund bombatlaughing) Incearca sa ramai la aceeasi greutate.

| cdu92 a răspuns:

O solutie ar fi sa te lasi de sport, poate ai fundul destul de bombat acum.Dar poate tu nu iti dai seama...N-ai putea sa atasezi un link aici cu o poza sa iti dam cateva sfaturi?