| Daliutza a întrebat:

Buna fetele! Am o problema minora, dar care va deveni majora intr-un timp foarte scurt. Zilele trecute am agatat un baiat la nunta varului meu.a fost ok in primele 2 zile dar acum eu nu mai am ce subiecte sa discut si el in afara de : te pup:* sau :*:*,love struck nu trimite.ce sa ma fac? imi place /.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deja, in acest caz, problema ta nu mai poate fi majora: limitati-va la "te pup" si actionati!

| pietrean a răspuns:

Faptul ca te-a atras doar fizic,poate fi cauza lipsei de comunicare dintre voi. Poate va placeti,dar aveti hobby-uri diferite,nu va doriti aceleasi lucruri sa faceti impreuna. Daca nu va potriviti si tot incercati sa aveti o conversatie,de dragul conversatiei,relatia voastra,e una sortita esecului.
Noi,ce idei sa va dam? Nu va cunoastem varsta,nu va cunoastem nivelul de cultura,nu stim cat de compatibili sunteti.
In general,daca se vizioneaza un film,se poate discuta pe tema lui,daca ati citit o carte,dati-va cu parerea despre actiunea si personajele cartii,daca mergeti intr-un parc,cu prietenii comuni, dicutati despre cele intamplate in cercul vostru, pareri despre modul cum se imbraca fetele si baietii, in diferite ocazii, etc.

| Mussette a răspuns:

Daca nu gasesti subiecte, n-ai ce sa faci.
Va placeti voi fizic, dar poate nu sunteti pe aceeasi frecventa de unda. happy
Doar n-o sa-i pui intrebari ca la scoala sau asa, de dragul de a vorbi si voi.

Dupa 2 zile...dar ati vorbit asa mult incat n-ai ce sa mai vorbesti cu el?
Intaliti-va, poate atunci gasiti subiecte. big grin

| RedDeath a răspuns:

Pune-i intrebarile si discutati subiectele din oracolul TPUhee hee sunt destule teme pe acolo.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Puteti vorbi despre fizica cuantica. big grin

| msKat a răspuns:

Daca nu ai ce discuta cu el nu merita sa fiti impreuna

| madalynu26 a răspuns:

Culca-te cu el