| Jeepwwe a întrebat:

Buna fetelor am o intrebare pentru voi ce apreciati voi mai mult la un baiat adica ce va cucereste

6 răspunsuri:
| Sfinnx a răspuns:

Gesturile mici, mica atentie, mesajele surpriza, sinceritatea, tupeul in unele momente.Imi doresc sa primesc ceea ce dau aici referitor la sentimente.
Sa fie iubaret, sa nu se ascunda in public cand e cu mine sau sa ii fie rusine.Sa nu-si ascunda sentimentele fata de altii..Sa ma accepte asa cum sunt si sa-mi iubeasca defectele asa cum i le iubesc si eu.

| 4343gddhkied a răspuns:

Sinceritatea, cateodata tupeul.La prima vedere fizicul e clar.Nu are sens sa zicem ca nu e asa fiindca, mintim! Dar daca vorbesti ca si amica cu un baiat si incepi sa il cunosti si iti place caracterul nu mai conteaza fizicul. Apreciez baietii care zic pe fata tot si daca cumva exista vreo cearta sa nu zica si vecineilaughing!

| emmaemilia a răspuns:

Sinceritatea,sensibilitate, chestii romantice, gen...

| anonyymuusss a răspuns:

Daca vrei sa cucerești o fata iti spun clar ce ai nevoie. Fizicul este relativ.
Zâmbetul larg, încrederea in sine, gândește-te la tine ca la un premiu pentru femei, stilul, inteligenta, vocea, sa fie sigur pe tine.

| cataleya a răspuns:

Sa fie el insusi.Sa nu incerce sa fie altcineva, pentru ca mai devreme sau mai tarziu o sa ne dam seama.In orice caz un baiat romantic tot timpul are de castigat si nu ar strica o atitudine de "bad boy"winking

| 55ss55ss a răspuns:

Eu sunt baiat si de mic am invatat ca nu trebuie sa imi pun masti si astfel sa dau impresia ca sunt cineva cu toate ca realitatea spune altceva, si cred cel mai important lucru e ca nu ma supar, nu m-am suparat niciodata pe nimeni. Imi place sa fiu sincer si sa spun direct ceea ce vreau.