| Claudia_1005 a întrebat:

fetelor, baietilor as vrea sa imi spuneti si mie niste ideei de subiecte de discutie pe care asi putea sa le abordez cu un baiatbatting eyelashessi as vrea daca se poate subiecte interesante care sa tina ceva timp fara sa ne plictisim va rog ajutati-ma:*

5 răspunsuri:
| sorinL1 a răspuns:

Seeeeeeeeee... riale preferate, muzica, experiente din trecut, nebunii de genul. Apoi treceti la discutii serioase (daca este cazul).

| bilexa a răspuns:

Il intrebi cum i-a fost ziua, apoi ii spui tu despre ziua ta, intrebi ce filme, ce muzica ii place daca gasiti lucruri in comun continuui. Apoi il intrebi ce hobby-uri are ii faci si complimente in timpul discutiilor (si baieti adora sa fie complimentati) happy. II spui mici povestioare despre tine strecurandu-i printre povesti si lucrrurile ce-ti plac. Il intrebi de familie daca e cazul (lucruri marunte, cu ce se ocupa, daca are farti/sore, etc) Oricum o sa te ajute si el, ca doar n-o sta bat si o sa-ti raspunda monosilabic happy
Bafta.

| laure_3087 a răspuns:

Sa vorbesti despre amintiri, cauti lucruri comune, dati cu parerea, vorbiti de cineva sau intamplari. Cei greu? straight face

| TeoriaLuiPytagora a răspuns:

Daca sty ca esti frumoasa. poti incerca direct. te duci la el ii zici buna cf. stai pe langa el si toate merg de la sine. bafta!

| xxristinaa a răspuns:

Muzica, filme, hobbyuri... chestii de genu' thinking big grin