| EnvyU a întrebat:

Buna fetelor, sper sa mai existe fete 20+ aici. Ati facut vreodata sex din mila? Daca da, din ce motiv? adica v-a fost mila pentru ca. si cum a fost? oribil? chiar ok?
Sincer nu inteleg de ce ar face cineva asa ceva, poate la baieti e mai scuzabil pentru ca noi rar refuzam o partida de sex cu cineva care arata decent.
Eu am avut parte de asa ceva la 18 ani, ea avea 22 si chiar a fost nasol pot sa zic, a fost foarte mecanic, si ciudat, nu am simtit decat placerea aceea fizica care si aia a fost destul de aiurea.

6 răspunsuri:
| Sexualitate a răspuns:

"Milă?" Să înţeleg că respectiva parteneră conjuncturală a făcut sex cu tine deşi n-ar fi resimţit dorinţă, dar a vrut, totuşi, să-ţi facă "un bine"? Cred că nu tocmai despre milă a fost vorba..., dar nu găsesc un nume pentru această atitudine.

| EnvyU explică (pentru Sexualitate):

Cauta pe google pity sex, e atunci cand iti e mila de o persoana, de exemplu are 20 de ani si e virgin si e amicul tau, se plange mereu ca face lumea misto de el pe seama ca e virgin sau se plange ca ar vrea sa vada cum e, etc, si ti se face mila de el si accepti sa ii oferi o noapte.

| Xpressurself a răspuns:

Adevarul despre acea fata nu pot sa-l ghicesc. exista multe ipoteze. nu inseamna ca a fost din mila. posibil ca nu se excita sau ca tu nu ai stiut cum sa o exciti. cel mai probabil ultima varianta este cea adevarata. cred ca fata te-a dorit insa ai fost tu prea stangaci. nu te ingrijora. data viitoare asigura-te ca o exciti foarte bine inainte sa o faci cu ea.
ideal este sa fiti fericiti, sa radeti, sa va distrati si sa lasati sa se intample atunci cand se intampla.

| EnvyU explică (pentru Xpressurself):

Eu am dat doar exemplu, povestea mea, intrebarea era alta, eu stiu ce a fost intre mine si fata aia. Am vorbit cu ea doar 2 saptamani intr-un JOC pentru ca era din alt oras, si cand am ajuns la ea, a doua zi pac, am facut-o, fara sa ne cunoastem mai bine sau altceva, si a 3-a zi m-am intors acasa, apoi dupa o saptaman, doua incepe sa se certe cu mine din nimic si imi zice ca are pe altu apoi imi zice ca a facut-o ca sa imi deschida ochii laughing ca eram mai deprimat si trist, in fine era o poveste lunga.

| Xpressurself a răspuns (pentru EnvyU):

A facut-o ca a vrut ea, tu alege-o pe cea care-ti place si cu care te simti bine.

| CavalerulDreptatii a răspuns:

Man, ce intrebare e asta?laughing Aici pui intrebari la care astepti rezolvare nu dilema vietii.