| Jsdgjy a întrebat:

fetelor sper sa puteti sa ma ajutati si pe mine. Acum 10 minute mi-a venit menstruatia, pe mine ma tine 6-7 zile si vreau ca pana vineri seara sau sambata dimineata sa imi treaca.Am auzit ca daca iau aspirina sau beau vin rosu se mareste fluxul si scap mai repede.este adevarat? Voi ati incercat? sau alte metode incercate de voi sau de altcineva. Ce pot face ca pana pe 14-15 sa imi treaca? Funda si voturi pentru toata lumea. Help va rog, sper ca ma puteti ajuta cu un sfat, daca se poate din proprie experienta, multumesc anticipat :*!

Răspuns Câştigător
| aleexuţ a răspuns:

Fa sport, alearga, sari. o sa-ti treaca in cateva zile, crede-ma, iti spun din propria experienta. lasa leacurile de gen aspirina sau mai stiu eu ce. bafta!

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Spoooort! Mul sport! Cat mai mult sport! pe cat e de sanatos, e si pe atat de eficient, caci se mareste fluxul, deci, in concluzie, scapi mai repede. Plimba catelul in parc, alearga, miscare cat mai mult! Eu am incercat si chiar da rezultate;-)

| DizzyXD a răspuns:

Din cate stiu eu se iau anticonceptionale si iti trece in 3 zile big grin

| Toxicandy02 a răspuns:

Stiu ca atunci cand faci exercitii, efort fizic curge mai mult eh du-te si tu acasa si alearga olaka prin camera, sar in sus ceva.asa o sa se duca tot.si o sa ti se termine mai repedebig grin acum seriosstraight facesa nu crezi ca am glumit.tu pana acum cred ca avand menstruatie ai stat in pat sa nu ti se intample ceva.eh nu-i chiar asa facand sport scapi mai repede :*bfta. fundita?puppy dog eyes

| Karinutza07 a răspuns:

Pune-ti un tampon mare si o sa-ti treaca da vezi alwayssmug