| farfallaaa a întrebat:

Buna fetelor su chiar si baietiilor dati-mi un sfat va roghappy Problema sta astfellaughing: Eu sunt in It si de ceva vreme vb cu un tip pe net dar il stiu de acum 2 ani decand am terminat liceul eram la acelas liceu. Si din cate am vazut el ma place si une ori ma alinta si imi zice ca aba asteapta sa ma intorc in tara si tot asahee hee faza e ca sis eu il plac de cand eramin liceu dar cum sa ii spun ca imi doresc cb mai mut de la noi? Nush m.am gandit ca sa nu ii zic direct sa ii zic sa asculte o melodie in care e vb de asa cv de o relatie noua si sa deduca singur ce spuneti? Va rog sa ma ajutati si dati-mi cateva melodii va pup si va multumesc dau funda:* Baieti voi ce spuneti?laughing

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei bine, bravo lui!
Iar ceea ce ar vrea si nu stiu daca va rezista sa nu-ti spuna pana te duci in tara, o sa fie sa te roage sa accepti sa fiti impreuna...cat mai mult, de acum incolo!
Foarte frumos... love is in te air!
happy

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Spune-i,simplu.
Si vezi cum reactioneaza.
Dar, ai grija, sa nu cumva sa te confunde cu un viitor promitator in Italia...

| MioaraParalescu a răspuns:

Si eu vorbesc cu cineva de 3 ani de zile big grin
Eu zic ca ar trebui sa ii spui direct, dupa 2 ani nu ar mai trebui sa iti fie jena. Oricum incearca faza cu melodia iar daca nu isi da seama spune-i direct ce ai de zis si vezi tu ce se intampla laughing

| Florinel28 a răspuns:

Nu-ti face complexe de genul asta pentru pasii de inceput, zii fara jena si chiar daca no fi sa fie nu patesti nimic oricum. Ideea e sa indraznesti fara jena ca nu ai absolut nimic de pierdut, pana la urma urmei asa se formeaza cele mai multe cupluri si ajung departe.

| farfallaaa explică:

Va multumesc pentru sfaturi

| farfallaaa explică:

Nu a trebuit sa mai imi fac eu curajhee hee mi-a spus el aseara ca toata ziua s-a gandit la mine si ca ar vrea cv serios intre noi doi dar din cate am simtit eu distanta ii da o frica adica a zis ca tot ce ma roaga acum e sa nu ma schimb pana merg inpoi in tara si ca el va ramane la fel si ca imi va cere cv cand ajung acasa. A spus ca e cv important si pentru mine si pentru el. Dar sa nu fortam momentan lucruriile sa decurga de la sine. Voi ce intelegeti?:* va pup si va multumesc!

| greece12 a răspuns (pentru farfallaaa):

Ei bine, bravo lui!
Iar ceea ce ar vrea si nu stiu daca va rezista sa nu-ti spuna pana te duci in tara, o sa fie sa te roage sa accepti sa fiti impreuna...cat mai mult, de acum incolo!
Foarte frumos... love is in te air!
happy

| farfallaaa explică:

Dar ce nu prea inteleg este ca une ori imi vorbeste foarte dulce alte ori asa normal:d si esre cand ii las scris pe facebook cand vine de la munca imi apare ca l-a vazut dar nu scrie nimic iese si imi scrie spre searasad offf...voi ce parere aveti. Poate v-am enervat deja cu problema measad va pup si astept raspunsuribatting eyelashes