| datesraluca a întrebat:

Buna fetelor... voi dupa ce v-ati inceput viata sexuala dupa cat timp ati ajuns la orgasm? ca eu de un an de zile nu am avut niciodata (precizez ca amandoi am fost incepatori), sa fie asta o cauza ca nu are nici el prea multa experienta?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.intr-un an ati facut deja de cateva ori...nu poti sa zici ca nu mai are experienta. e experimentat deja.
cu preludiul cum stati? straight face

| vasiledumitru a răspuns:

Crezi ca orgasmul e culmea fericirii?
Mult mai fericit e un sarac care n-a mancat de 2 zile si primeste o supa calda, si niste covrigi decat sute de orgasme.
Daca vrei fericire cere de la Dumnezeu acest lucru si iti va da si fa voia Lui, dar nu umbla in pacate implinind voia diavolului facand sex.

| tyly a răspuns:

Parerea mea este sa incercati cat mai multe pozitii si sa vezi in care te simti cel mai excitata si sa faceti mai mult in pozitia aia si poate reusitibatting eyelashes spun asta pentru ca si eu am anumite pozitii in care ma simt mult mai bine decat in altele, poate e si cazul tau.