| Miruna145 a întrebat:

Fostul îmi scrie din când în când mesaje și mă întreabă dacă vreau sa ne întâlnim, eu ii răspund, vorbim puțin și după ma lasă cu seen și nu mai ma baga în seama. Oare de ce face asta, sa fac și eu asa când o sa mai îmi scrie? Sa ii dau seen?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al cealalta intrebarea pe care ai pus-o si vei gasi acolo raspunsurile:
https://www.tpu.ro/......-impreuna/

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca in acel moment nu are o alta ocupatie si te cauta pur si simplu din... plictiseala. big grin

| Andreeush a răspuns:

Probabil nu ești importantă pentru el.

| OldSoul a răspuns:

Cum ii raspunzi? Cu nu, sau cu diferite scuze, amanari?
Ca daca raspunsul tau nu e un DA clar, si categoric, e normal sa se intample asta.

| Sofer a răspuns:

Poate te testeaza si nu are ce face laughing.

| deeeaqq a răspuns:

Îți scrie din plictiseală, cam trist că nu ți-ai dat seama până acum.

Răspuns utilizator avertizat