Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2862783intrebari
Ultimele intrebari
dEpurtat.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
27 Feb
SATI 273.902AFISARI
142.938VIZITE
128.008V. UNICI

Buna, ieri am facut dragoste cu prietena mea si, la sfarsit am lasat putin in ea happy Poate sa fie insarcinata?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 15 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Ieri nu te-ai gandit la asta? de ce trebuie sa intrebati mereu dupa ce s-a realizat faptul? Daca nu te-ai protejat, normal ca ar putea fi insarcinatahappy
    explică (pentru Amelya02):
    straight face daca nu face avort?
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • a răspuns:
    Ba prietene tu ai zis in alta intrebare ca ba te'ai despartit de prietena ta cu care ai stat 8 luni ba ca te; ai cuplat cu una care dupa 1 saptamana a zis sa va despartiti, hai ca deja nici nu stii cumm sa minti
    explică (pentru covyone):
    Frate chesstia aia a fost mai de mult cu2-3 luni si am intrebat sa vad ce parere aveti frate straight face
    a răspuns (pentru допинг):
    Intrebarea a fost pusa exact acum 1 luna si 2 zile asa ca... oricum nun mai am treaba faci ce frei bafta
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • a răspuns:
    Poate.
    Daca era in perioada fertila, si daca nu ia anticonceptionale sa se protejeze.
  • a răspuns:
    Buna.
    Pai da si nu. Va-ti protejat? anticonceptionale, prezervativ? ai auzit de asa ceva? daca da. nu inseamna ca nu. Sa incerce sa faca un test de sarcina. Si data viitoare atentie mare.
  • a răspuns:
    Cam este posibil.
    Spune-i să dea o fugă la doctor sau să facă un test de sarcinăwinking
    explică (pentru Rucsiii):
    Mna asta e am uiitat ca fac dragoste laughing dar tot ingrijorat is daca e insarcinata o sa´´i zic sa faca un test big grin
    a răspuns (pentru допинг):
    Ma nu-i de gluma...cati ani ai? iti dai seama ca e posibil sa ai un copil? daca nu ai folosit prezervativ sau nu a luat pastile, sigur ca poate fi insarcinata, daca ati facut ieri, poate lua pastila de a2-a zi iti urez bafta
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • a răspuns:
    Ce ai lasat? vata de zahar? raised eyebrowsraised eyebrows
  • explică:
    Sper ca nu
  • a răspuns:
    Da! O posibilitate destul de mare!
    Daca foloseste anticonceptionale va ajunge in iad fiindca a distrus celula in care se afla un suflet.
    Daca face avort, ceea ce implica un doctor cu un cleste care zdrobeste capul copilui, va ajunge in iad fiindca de, a fost de acord sa omoare un copil.
    Daca nu te casatoresti cu o fata care ai dezvirginat-o vei ajunge in iad.
    Sper ca ti-au placut aceste aspecte care implica iadul happy
  • a răspuns:
    Testul de sarcina doar dupa 10 zile arata daca a ramas insarcinata sau nu...
  • a răspuns:
    Nu