| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna ieri am fost la majoratul unei colege de clasa, cand am intrat in sala era si fostul meu prieten si actuala lui doar ca nu stateau unul langa altul.Mai tarziu am iesit afara cu o prietena si era si fostul prieten afara ma salutat apoi prietena mea a intrat si am ramas doar noi 2...am povestit iar la un momant dat a venit mai aproape de mine si a dat sa ma sarute dar s-a oprit si ma imbratisat si a spus ca sunt foarte frumoasa si ca s-a despartit de prietena lui deoarece il insela. Eu sunt inca foarte indragostita de el deoarecec au trecut doar 2 luni de cand ne-am despartit. Mai devreme m-a intrebat pe mess daca il mai iubesc i-am spus ca da si el a spus ca e reciproc. Ce sa fac sa ma despart de prietenul meu si sa ma impac cu el sau a spus asa ceva doar sa ma faca sa ma atasez de el din nou iar apoi sa ma faca iarasi sa sufar dati-mi niste sfaturi va rog sunt foarte confuza. FUNDA

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Ai grija..nu orice baiat merita acei "papucei". Te-ai intrebat daca tu il vei lasa pe actualul, el nu va suferi? Poate te iubeste cu adevarat...eu iti spun sa te mai gandesti.

| Analytical a răspuns:

De ce v-ati despartit inainte? daca a facut odata ceva care te-a atins adanc, o va face si a doua oara fara ezitare. acum vezi, ii pare sincer rau ca v-ati despartit sau i se pare ca esti mai frumoasa si mai buna decat actuala lui! happy

| lexzor a răspuns:

Iubirea nu moare, eu spun sa nu te desparti de actualul pentru ca el vrea doar sa se joace cu tine. Sau daca chiar il doresti si sti ca vor mai fi clipe frumoase ca acelea cand erati impreuna intoarcete la el, acum eu nu ma bag in viata ta eu doar ti-am dat niste sfaturi, sper sa iti fie defolos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te duci la el tio face si a 2 oara si a 3 oara si tot asa, lasa-l, dal dq, nu ai face rau sa si o spui ca a fost o jogodie si ca trece de la una la alta, se vede ca va schimba ca pe șosete, ramai cu actualul, dar din ce ai spus pentru putin ca vrei sa renunti la actualul se vede ca nu-l iubesti, la ce stai cu el nu stiu laughing, bye

| anonim16666 a răspuns:

Daca te-a facut sa suferi inainte, eu zic sa nu te dasparti da iubitul tau actual findca poate vrea sa te faca din nou sa suferi. urmeazati inima.nu da pasarea din mana pentru cioara de pe gard