| anonim_4396 a întrebat:

Imi curge un lichid alb asa cremos. Are un miros nu foarte tare. Când se usucă e asa alb spre galben. Trebuie sa-mi vină menstruatia. Am motive sa ma îngrijorez?
Doar curge in cantitate nu destul de mare
Mulțumesc. Astept răspunsuri. O zi frumoasă happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca te afli in perioada fertila a ciclului menstrual si glandele din colul uterin produc mucus cervical. Acest mucus cervical prin amestecare cu secretia vaginala va provoca o mare cantitate de secretie care de regula se scurge din vagin. Multa sanatate!

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

E normal...

| Stiicumzic a răspuns:

Nu e nimic grav de care sa te sperii, e normal.