| katrin a întrebat:

imi e cam jena, dar pot ramane gravida dupa sex oral?

dupa parerea mea poti sa ramai insarcinata numai daca penisul intra in vagin.nu? va rog mult de tot ajutati-ma

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| ShineMe a răspuns:

Deci cum poti ramane insarcinata prin sex oral? Crezi ca daca s-ar ramane insarcinat de la asa ceva ar fi si posibil sa fie baieti gay. A mao fost o intrebare "se poate ramane insarcinata prin sexul anal sau oral?"

Sigur nu ai nici o sansa sa ramai insarcinata din asa ceva.Se ramane insarcinata dupa un contact sexual cu penetrare si cu ejaculare in interiorul tau nu prin anus sau prin sexul oral.

| costymaximus a răspuns:

Nu! Dar un parinte nu ai (o mama am vrut sa spun)caruia sa-i ceri sfaturi? Nu de alta dar mai sint pe aici si copii sub 10-12 ani, sau si tu esti in aceasta categorie?

| thegreenalien a răspuns:

In primul rand nu ai de ce sa te jeneziwinking. Kt despre mica ta problema. e ok poti sta linistita. Atata timp cat nu exista contact direct cu vaginul este ok

| mihaelutzamy a răspuns:

Da eu nu prea stiu ce inseamna sex oral din pacate si nici nu prea pot sa te ajut. Cred ca penisul trebuie sa intre in vagin pentru a ramane gravida, cum altfel? nu te ingrijora

Răspuns utilizator avertizat
| bwmer123_9688 a răspuns:

Daca s-a dat drumul in tine atunci ia anticonceptionale.