| AlinnutSsa a întrebat:

Bunahappy

imi pare rau de categorie >- vreau raspunsuri repede

Ieri am facut o petrecere cu clasa love struck si au pus melodi super dar chestia este ca, colegele mele le stiau, iar eu nu desi erau destul de vechi

va rog spuneti-mi si mie melodi howse, pop, rapp, hip-hop [ intre anii 2006-2010 ]

FUNDA; xx

4 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Mi-e rusine de intrebarea asta. si de ce naiba postezi la categoria asta?

| thereforyou a răspuns:

Ma amuza prostia ta. In primul rand e vreo nu "vre'o". Nu vezi ca ai pus o intrebare atat de proasta( atat e nivelul tau) incat nimeni nu vrea sa-ti raspunda?

| AlinnutSsa explică:

Ai vre`o problema? angry

NU CRED

dar atunci de ce naiba raspunzi? angry [ tacci si inghite tongue]

| AlinnutSsa explică:

Si du-te dracu angry

si lasa`ma in pace

te crezi prea destept chatterbox de ce naiba mai continui cearta?

-> si daca am pus vre`o si nu vreo care e problema ta?

-> daca taceai filozof ramaneai tongue asa ca taci tongue angry