| miruna124 a întrebat:

imi place de 2 baieti... 1 este la scoala cu mine (clasa a 8-a, eu clasa a 6-a) si ma place mi-a spus in fata...
Al 2-lea este prieten cu verisorul meu,eu nu-l cunosc personal, l-am vazut pe facebook...
Imi este rusine sa ii spun primului baiat ca-l plac... daca nu ma mai place?
P.S.primului baiat ii place fotbal si se duce la scoala sa joace cu prietenii lui, iar eu ma mai plimb cu bicicleta pe acolo si il mai vad(imi vine sa ma duc la el si sa ii spun : te iubesc!)iar el ma saluta intr-un mod in care nu pot sa-l descriu.nu numai el mi-a spus ca ma iubeste, ci si prietenii lui...
Ce sa fac? Pe care sa-l aleg? Va rog sa-mi dati un sfat!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe cel cu care poti avea o relatie reala pentru ca sa formati un cuplu adevarat.Procedand astfel vei putea spera sa aiba timp si de cate o plimbare dupa terminarea partidelor de fotbal ceea ce nu ai putea spera sa se intample cu celalalt.De asemenea se poate pune intrebarea daca acel de al 2-lea baiat teiubeste la fel ca acesta. Daca ai fi putin mai tupeista ai putea sa-i spui ca doresti sa-i povestesti tot ce ai in suflet si de aceea il inviti tu prima la o plimbare chiar si cu bicicletele.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu numai el mi-a spus ca ma iubeste, ci si prietenii lui...haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

suntei super tare,ce sa mai ma uit la filme de comedie, sunteti o generatie de clovni fratiilor pe bune, va iubiti la maxim, nu va cunosteti dar va adorati, ce sa mai spun aia nu-i iubire e placere atata tot

| Maxnonymus a răspuns:

"imi place de 2 baieti"... dupa propozitia asta m-am oprit din citit.

| miruna124 explică:

De unde sti tu cati ani am?

| Prietenashul_Maryan_2000 a răspuns:

La anii tai ar trebui sa iti placa de cartea de romana si algebra in pana mea...