| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o fata, cu ea vorbesc de un an si tot nu am reusit sa ne vedem deoarece ei îi este teama, frica oarecum de mine, ea in trecut a avut probleme neplacute cu baieti si acum crede ca i-as face eu ceva, s i-am spus ca nu o sa pateasca nimic ^ ca o sa am eu grija de ea dar se lasa greu convinsa. credeti ca daca m-as sinucide m-ar abia pe constiinta pentru ca nu mai suport sa astept si ma simt foarte prost din toate punctele de vedere, pentru ea eu as face orice, este o fata minunata care nu se lasa usor convinsa, si de craciun i-am luat un cadou si as vrea sa il dau si cand i-am zis sa ne vedem, mi- a zis " da, vedem " si asa a ramas dar nu ne-am vazut deloc, aici se termina totul, imi pare rau scumpete pentru tot si mi-ar fi facut placere sa ne cunoastem dar daca tu nu vrei atunci ai grija de tine! pup baby

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti prea bun cu ea, si de obicei fetele sterg pe jos cu baietii buni la suflet, ele vor baieti indrazneti, pun pariu ca daca ar abordao un bad boys e suficient un minut si deja jigodia se culca cu el. NU fratele meu nu accepta sa fi catelusul ei, invata sa ai atitudine si sa impui respect daca vrei sa reusesti in viata, stand ca fraierul dupa javra ordinara imputita cu tupeu ordinar jegos de gunoi doar iti faci rau. in momentul asta ignor total JIGODIEI si iti vezi de viata ta, iesi cu prietenii in oras, la o bere, la agatat in club, invata sa fie pe pciioarele tale si increzator si vei avea numai de castigat

| RAY a răspuns:

Cat de usor poti vorbi daca mas sinucide mar iubi? da dar in lumea cealalta desigur

| LoveSleep a răspuns:

Eu zic că își bate joc de fața ta, dar tu poți să te sinucizi, aflăm noi la pro tv la 7 seara.

| Doub a răspuns:

Doamne fereşte.
Cine ar avea încredere în tine cu o astfel de atitudine? Cum o poţi proteja pe ea, când tu nu eşti în stare să te protejezi pe tine?

| Idkidk a răspuns:

Salut,

Dacă nu vrea nu vrea, asta e.

Sunt multe fete în lumea asta.

O zi bună!