| KellyK13M a întrebat:

Imi place de un baiat care e vecin cu mine, el este foarte bun prieten si cu fratele meu, ma rog...maine vine la mine acasa si nu stiu ce sa facem sa nu ne plictisim aveti idei de ceva ce putem face? fara raspunsuri la misto va roog

Răspuns Câştigător
| iulya_9118 a răspuns:

Puteti juca adv sau provocare sau carti sau europoliswinkingsau sa va uitati la un film horrorsmugdaca tot iti place de elsmugmult succeskiss

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Orice ati face, jocuri, sa va uitati la filme, etc. fa-te ca te pui asa, 'ca din intamplare' mai pe langa el.hee hee

| KellyK13M explică:

Nu pot face ca mi-ati zis el e deja in camer lu fratimiu si nu vor sa intru acolo...

| ioana_6923 a răspuns:

Uitatzi`va la un film (american pie1, 2,3, 4,5,6) sau alte altele
Faceti clatite jucatziva nu stiu jocuri (monopili, avd sau prov, etc) succes