| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un tip, e coleg de clasa cu mine. El ma tot tachineaza cu un baiat acre l.am placut 6 luni, imi tot scrie numele acelui baiat pe banca, mana, hartii ba chiar am striga pe numele acelia. Un alt coleg de clasa sa il numim X. Eu am vorbit cu X prin mesaje in ora si am scris ca oriucm acel baiat nu ma place.
X ia aratatao lui si el a inceput sa rada.
Dupacea nu am mai vobit.
In general sa da la mine adica vre asa ma ia in brate si sa puoe cu lucruri de genul, dar asa face cu majoritatea fetelor.
Si tin sa pun ac el i-a spus lui X ca il plac.
CE fac?

Răspuns Câştigător
| Mihai_3850 a răspuns:

Dacă persoan X sa rîs asta înseamnă că sa înervat. Şi dacă se da şi la alte fete, păi întreabăl pe el ce înseamnă cuvintele lui. Dacă nu o să dai întrebarea de care tu te temi nu vei afla adevărul. Ori vei face aşa ca să ei situaţia în mîni ori nu mai are rost nimic.

4 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Mai intai precizzeaza cati ani si in ce clasa esti...

| IooMar a răspuns:

Poi daca le face asa tutuor fetelor nu inseama ca te place ca daca te-ar place nu ar mai face asa altcuiva vb cu el, dar mia intai gandeste'te bine inaintehappy

| SerbanElyan a răspuns:

Ii zici ca e adevarat (daca vrei. ii zici sa nu spuna)...il intrebi daca vrea...laughing? si atatlaughing

| SecretPassion a răspuns:

Nu chiar tuturor fetelor, de acnd a aflat ac il plac. in mare parte mi-a afce doar mie.