| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de un baiat iar el nu ma baga in seama. Ce as putea sa fac?
Mentionez ca am vorbit putin inainte, mi-a zis ca ma place, i-am dat de inteles ca si eu il plac iar acum nu mai da niciun semn. Sa il bag eu in seama? Cum sa continui discutia cu el in asa fel incat sa nu par disperata?

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La inceput a glumit si el cu tine, iar tu l-ai crezut! Nu-l baga tu in seama.

| Doub a răspuns:

Il ignori. Tu i-ai dat de inteles ca il placi, e treaba lui ce face mai departe.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Cică ignori laughing

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Pai, ce vrei sa faca?

| Lawliet14 a răspuns:

Dincolo a fost invers. Da' de unde le scoateti, fratilor? laughing Va place dragostea cu nabadai? big grin

| Țoglă a răspuns:

Să îl bagi tu în seamă.
Dacă nu vă băgați unul pe altul în seamă, ce rezolvați?

| Voidwithin a răspuns:

Nu-l mai baga in seama, cauta altul...

| Dendoris a răspuns:

Poti sa fii cat de sexy vrei dar daca nu sti sa faci sarmale, esti degeaba!

Cine stie, cunoaste! laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru Dendoris):

În sfârșit unul care gândește laughing

| indiscutabil a răspuns:

Daca el ti-a zis ca te place poate nu a înțeles destul ca si tu îl placi pe el. Poate și el așteaptă un semn de la tine ca sa nu para el disperat. Nu cred ca ai de pierdut nimic dacă îl bagi tu în seama...