| Nicoleta1967 a întrebat:

Imi pote spune si mie cineva niste animeri de dragoste, cu baieti draguti, mai multe saruturi nu numai cu unul la final si o descriere ca din liste mi-e greu sa ma decid. Va rog sa imi raspundeti cat mai curand!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| BlueViP a răspuns:

Singurul care il stie e Nana. Nu l-am urmarit pana la final dar e vorba despre 2 fete, colege de apartament, una vedeta rock una o fata simpla, iar tot animeul se bazeaza pe povestea lor de dragoste. Nu o sa regreti daca il vezi.