| Mihaela_Denisa_1994_1CGx a întrebat:

Bună... imi spune si mie cnv cum ajunge o femeie în punctul G( știți la ce ma refer)... dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Mădălllinna a răspuns:

Fiecare femeie are punctul ei G happy
Dar...
Punctul G este localizat pe peretele frontal al vaginului, în spatele osului pubian. Profunzimea la care îl găseşti diferă de la femeie la femeie, aşa că, pentru a-l găsi, e important să cercetezi zona dintre osul pubian şi cervix. Nu porni căutările fără să fii excitată.
În această stare punctul G nu este sesizabil la atingere. În momentul în care eşti foarte excitată se umflă şi îşi dublează diametrul, aşa că îl poţi simţi prin atingere. Dar cum îl simţi? Femeile se referă la el ca la o zonă distinctă a vaginului, de textura unui burete şi de mărimea unui bob de fasole.

4 răspunsuri:
| Atlas33 a răspuns:

Anterior descoperirii punctului U, cel mai celebru punct pe harta trupului unei femei era punctul G. Acesta se afla la 3-5 cm adancime, pe fata anterioara a vaginului si, pe cat de mic este, pe atat de mari sunt polemicile pe care le-a generat: in timp ce unii medici sustin ca este un adevarat vulcan de placeri pentru femei, altii sunt de parere ca el nici nu exista.

| sEnOkHs a răspuns:

Cu talent

| indecis2014 a răspuns:

Punctul G sau ai vrut sa spui orgasm? sa ajungi la orgasm?

| AKaze a răspuns:

Se cauta bine.
Nu ajunge la el ca e deja acolo.