| anonim_4396 a întrebat:

Buna implinesc 17 ani si am si eu o intrebare in special pentru fete.Am o prietena mai mare decat mine putin si cred ca ea ar vrea sa trecem la pasul urmator, dar mie imi este putin rusine pentru ca penisul meu are doar 12 cm si nu as vrea sa o dezamagesc.Astept raspunsuri cu seriozitate va rog.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Penisul de 12 cm este normal si nu ai nici un motiv sa fii rusinat, asa cum ea nu are nici un motiv sa fie dezamagita. Asa ca daca amandoi considerati ca este momentul, nu lasa nimic sa te inhibe.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu te mai stresa atat; daca va iubiti nu va fi nicio problema!

| bluesky a răspuns:

Nu conteaza marimea baghetei ci magia din ea.

| andreeasim1 a răspuns:

Mai bine mai mica decat mai amre. deoarece cand e mare doare...

| hhhh a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat nu cred ca asta ar fi un impediment pentru a nu trece la pasul urmator...trebuie sa se simta bine, iubita si sa o alinti in timp ce faceti asta(nu numai)...si nu conteaza cat de mic sau mare ai penisul.conteaza sa faci ce trebuie cu elwinking

| ciprianpet79 a răspuns:

Salut tinere, teoretic nu conteaza marimea ci doar ce stii sa faci. asa ca spor la treaba si multa atentie, ai mare grija sa nu te trezesti tatic mai devreme decat vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cat vrei sa o ai? de 30 cm?