| anonim_4396 a întrebat:

Implinesc cu prietenul meu un an de cind suntem impreuna. si am luat o decizie sa facem sex. dar cu prezervativ. niciunul dintre noi nu era foarte excitat intr-atit incit sa ejaculeze. 2 ore a durat si dupa aia am "terminat" amindoi in acelasi timp. am stat nemiscati. era in mine de 3 minute dupa ejaculare. atunci cind a scos prezervativul a inceput sa curga sperma si s-a dus sal arunce. eu m-am sculat in picioare si inceput sami curga un lichid, dar imi curgea mult. era atit de mult incit mi s-a facut greata si aproape am vomitat.am 15 ani. ce era acel lichid? a fost prima oara cind am avut contact sexual. e normal sa elimin atit de mult lichid din organism?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se prea poate. Cantitatea mai mare de secretie vaginala tine de fiziologia organismului tau.Sunt femei care practic nici nu se umezesc si sexul devine un calvar fara folosirea unui lubrefiant iar altele se supra umezesc incat in timpul sexului se aud tot felul de sunete ciudate,(plescaituri, clipocit) si intervine senzatia de "baloase" sau de vagin foarte larg.Revenind la tine, daca aceasta ""inundatie""s-a produs chiar la primul sex adica la dezvirginare denota ca aceasta s-a produs fara dureri, ti-a placut si ai simtit placere si la final ai avut un orgasm intens/puternic.Este un motiv de bucurie si in continuare mereu asa sa fie.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu e anormal. Ești printre cele norocoase!

| Emilian65 a răspuns:

Acel lichid de care vorbesti, este lichidul pe care l-ai produs tu in timpul actului sexual.

| ywar a răspuns:

15 ani? Tu ai idee ce faceau parintii tai la 15 ani? It spun eu, nu se gandeau la carnacior, savarine, lulele sau mai stiu eu ce. Am impresia ca la voi adolescentii pe langa cantitatea (mare) de prostie exista si o cantitate suficienta de mandrie/infumurare care va face ca la varste de 15-16 ani sa vreti sa fiti mai maturi prin sex. Asa credeti voi ca deveniti mai maturi, ca deh, fructul interzis e intotdeauna bun. Daca eram taica-tau te bateam de te ca.i pe tine. Si sa iti dau o veste foarte proasta: daca continutul prezervativului, samanta baiatului s-a varsat in tine? Asta inseamna ca nu a scos penisul din vagin cand inca avea erectie. Ma scuzi ca sunt atat de tehnic, dar asta-i purul adevar si judec cu capul si pe pamant nu in aer ca voi.
Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu asa zic ca e normal sa elimini atat de mult lichid! Nu trebuie sa te sperii

| AndradaMelania a răspuns:

E normal pentru unele...insa mi-am adus aminte de un banc destul de trist..."-ce fac fetele dupa ce se dezvirgineaza?
-13 ani..."

| PinkyZummy a răspuns:

Cred ca e normal, si la mine a curs dar nu foarte mult.