| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

In 24 iulie e ziua prietenei mele si nu stiu ce surpriza sa ii fac.Aici nu ma refer la un cadou ci la o surpriza.Chiar nu stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma.Cam ce as putea face sa o impresionez.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Damyno a răspuns:

Fetele in ziua de azi se lasa impresionate de flori sau ciocolata dar daca vrei ceva mai special poti sa-i dai o vaza pictata artizanal sau niste bibelouri sau poti sa-i dai un animal mic ca o pasare un pestisor un hamster, etc Gasesti tu pan la urma

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Ma cand se termina ziua iei du-te in camera cu ia si rupeao sa vezi ce bine o sa fie si pentru tine si pentru ea cel mai frumos cadoulaughing

Răspuns utilizator avertizat