| alina_8379 a întrebat:

In saptamana "Scoala altfel" am fost la discoteca iar fostul meu iubit (inca il iubesc)a dansat cu o fata pe care eu o urasc.
M-am impacat cu e (el m-a intrebat)l iar a doua zi am aflat ca ea in acea zi (ziua discotecii) la sarutat(fara voia lui). Acum am vazut ca ea se tot uita la el credeti ca exista vreo sansa ca si lui sa ii placa de ea?

Răspuns Câştigător
| georgica20 a răspuns:

Daca s-a impacat cu tineinseamna ca te-a ales pe tine in locul ei. Cat despre ce face acea fata...paote o face ca sa te oftice pe tine daca tot nu va inghititi. Nu poti stii ce e in capul lui daca ii palce sau nu de acea fata, dar poti sa il faci sa te iubeasca pe tine si astfel o sa fie doar al tau.

5 răspunsuri:
| EmySweety a răspuns:

Daca a dansat cu ea asta nu inseamna ca ii place de ea. Vorbeste cu el si intreaba-l sincer, numai asa vei sti sigur daca ceea ce crezi este adevarat! happy

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Dar tu de ce te-ai desparţit de el? Nu tot din cauza unei fete? De abia l-ai recuperat, incearca sa ai incredere in el, intreaba-l daca lui chiar ii place de tipa aia, daca nu, nu ai de ce sa te temi, fata aia e invidioasa pe tine. Ca sa te razbuni pe ia o poti parui

| Patience a răspuns:

Ea isi face jocul tu de ce esti speriata si nu faci nimic? Deocamdata este al tau si tu il cunosti mai bine decat ea.Si tu esti femeie(apreciaza ca nu ti-am spus fatatonguelaughing) foloseste-ti toate armele ca sa il pastrezi happy

| JustFun01 a răspuns:

Poate acea fata face numai ca sa fii geloasa tu ca e mai tare ea si da se poate sa-i placa de ea mai bine ai o discutie cu el. Daca lui ii place de ea da-i papuci nu este nevoie sa suferii.Stii ca cine te merita si te iubeste nu te face sa suferii.

| Adelina_Dulce_1990 a răspuns:

Intreaba-l